Krásné nohy a boky se sukní Peplum

peplum sukně

Ukažte své sexy boky, krásné a dlouhé nohy a ženské přednosti, o kterých nemá vaše okolí ani ponětí. Užijte si pohledy těch, kteří nejen že vaši krásnou ženskost nevnímali, ale zároveň teď jí budou doslova pohlceni. Tento podzim bude ve stylu velkého volánu a vašich vnadných boků, jež vyniknou v tom největším možném měřítku.

Letošní podzim umožním ženám všech typů postavy, aby vystavily své přednosti na obdiv veřejnosti. Hitem současných módních mol se stala takzvaná sukně peplum. Tento prvotřídní model vyniká volánem či lemem v oblasti ženského pasu a boků. Takže se i ty méně štíhle ženy mohou těšit na sexy postavu se zvýrazněním jejich křivek. Klasická pouzdrová sukně je specifická volánem a lemem, avšak můžete najít tento volán i u šatů a topů tohoto druhu.

peplum sukně 2Ty, které se přesto bojí, že by jejich boky nebo jiné části těla mohly být viděny v nepříliš příjemném světle. Spojte jedna a jedna a získejte skvělý výsledek. Přidejte k peplum sukni vysoké podpatky a uvidíte, jakou shodu naleznete. Vaše nohy budou doslova nohy bohyní a vaše boky také!

Nebojte se zpříjemnit i šedé podzimní dny, které nejsou pro žádné z nás příliš hezké. Užijte si i podzim plný barev. Sukně peplum můžete, naleznou v široké škále barev a vzorů. Některé mají rádi čistou eleganci a obyčejný šarm. Oblečte si proto barvy černou, šedou nebo sněhově bílou.

Experimentovat se však nemusí bát ženy s větší fantazií. Odvažte s v podobě barev růžové, oranžové, červené nebo sytě žluté. Květové vzory jsou spojením několika barev a různých vzorů. Uvidíte, že zaujmete a překvapíte nejenom vzhledem, ale i kreativností. Jděte do sukní peplum, které budou módním hitem tohoto podzimu!

5 tipů jak se vyvarovat syndromu turistické třídy

zdrave-nohyZa vcelku poetickým pojmenováním syndrom turistické třídy se ve skutečnosti skrývá dosti nepříjemné zdravotní riziko, které představuje žilní trombóza. Její vznik bývá často spjatý právě s létáním turistickou třídou, kde není dostatek místa a cestující jsou nuceni trávit i dlouhé hodiny v často velmi nepohodlných polohách. I jinak zdravým jedincům pak vlivem zpomalení toku krve často bolestivě otékají nohy. V extrémních případech dochází až ke vzniku krevních sraženin, které mohou napáchat dost škod, zejména pokud se utrhnou a ucpou některou z životně důležitých cév.

Zánět žil nás ale může stejně dobře postihnout i na dlouhých cestách autobusem nebo autem a někdy dokonce ani nemusíme vystrčit nos z rodného města, stačí obyčejné sedavé zaměstnání. Nikdo z nás není zcela z obliga, nicméně obzvlášť na pozoru bychom se měli mít, patříme-li do některé z rizikových skupin, kam se řadí starší lidé, kuřáci, těhotné ženy a obézní lidé. Naštěstí existuje několik málo pravidel, jejichž dodržení nevyžaduje žádné extrémní úsilí a přitom sníží pravděpodobnost vzniku trombózy na minimum:

  1. Necestujte turistickou třídou – Tohle je samozřejmě rada za všechny peníze, kvůli zdraví se však někdy vyplatí sáhnout hlouběji do kapsy. Ani lístek do první třídy vás ale sám o sobě od trombózy neochrání, v kombinaci s následujícími preventivními opatřeními nicméně účinkuje téměř zaručeně.
  2. Dodržujte pitný režim – Dehydratace může způsobit nejen trombózu, ale rovněž řadu dalších zbytečných zdravotních problémů, proto během letu či jízdy rozhodně nezapomínejte pravidelně pít. Dostatečný přísun tekutin má navíc ještě jeden pozitivní efekt, cesty na záchod vás donutí vstát a protáhnout si ztuhlé nohy. A nakonec malé upozornění, alkohol a káva do pitného režimu nepatří!
  3. Noste volné oblečení ­­- Stačí, že budete dlouhé hodiny uvězněni v sedě v nepohodlných sedadlech, tak si to ještě neztěžujte oblečením, které by vás někde tísnilo, škrtilo nebo jinak omezovalo volný průtok krve. Úlevou pro nohy je také zutí bot, které by měly být v každém případě dostatečně volné, abyste se do nich bez obtíží vešli například i s trochu oteklými kotníky.
  4. Občas se projděte ­­- Pohyb je opravdu důležitý, proto využijte každou příležitost k procházce v uličce a protažení nohou. Při sezení nekřižte nohy a raději si zacvičte. Kroužení kotníky, napínání chodidel, přitahování kolen k hrudníku, to vše lze s přehledem zvládnout, aniž byste se hnuli ze sedadla.
  5. Využijte zdravotní punčochy – Zejména trpíte-li na křečové žíly, určitě se na cestu vybavte kompresními punčochami. Pokud nemáte již nějaký svůj osvědčený typ, můžete vyzkoušet například podkolenky speciálně vyvinuté právě k prevenci cestovní trombózy. Ty mimo jiné obsahují mikrokapsle, které příjemně chladí a působí proti pocitům těžkých nohou.