Nechte partnerův telefon na pokoji, jinak na to dojedete

niekverlaan / Pixabay

Heslo, co oči nevidí, to srdce nebolí, platí asi dvojnásob v momentě, kdy vás láká podívat se partnerovi do telefonu. Určitě to pro vás představuje něco, co vás láká a pokud vás i svým způsobem partner provokuje a stále si s někým píše a vy se začínáte obávat nejhoršího a to toho, že vás s někým podvádí, tak mu při nejbližší příležitosti vlezete do telefonu a budete se snažit přijít na to, co se děje a proč si neustále s někým píše. Můžete ale narazit. Pokračovat ve čtení „Nechte partnerův telefon na pokoji, jinak na to dojedete“

8 nesprávných typů flirtování a seznamování

Někde mezi tlačenicemi ve školních jídelnách, začínáním se společným bankovním účtem, posíláním sms zpráv s žádnou představou o tom co děláme… Všichni jsme se dopustili některých z těchto špatných začátků.

1. Spoléhat se na alkohol jako na seznamku

Autor obrázku: jakeliefer

Ano, po tom magickém prvním polibku v tlačenici s pár sklenicemi šampaňského, máme dojem, že alkohol nám jakýmsi způsobem pomáhá a je tak v tomhle ohledu až magický. Střih o tři roky později, když jste v nejhorším a nejvíce nepříjemném online randění všech dob, se vám však také může stát, že pokud si dáte něco na povzbuzení, skončíte s někým, koho vůbec neznáte a to ještě v tom lepším případě.

2. Komunikace prostřednictvím textování a ne osobně

Znáte to. Psaní textových zpráv. Můžete se cítit špatně či naštvaná, ale přesto to nikdo nepozná, protože za obyčejnou větou místo vykřičníku nebo nějakého Smajlíka dáte obyčejnou tečku. To samé se vám může stát i naopak. Můžeme pak být dost zmatení z toho, že vlastně nedokážeme rozpoznat, co si ten na druhé straně vlastně myslí, protože nemůžeme ani vidět, jak se na to, či ono tváří. Dojde k chybě v komunikaci.

3. Shazování lidí stejného pohlaví

Jako například: ,,Ty znáš Zuzanu. Nezdá se ti, že se obléká nějak divně? Nejsou její zuby příliš křivé?“ Ha, ha a teď si myslíte, že upře extra pozornost na vás, protože mu připadáte mnohem atraktivnější tím, že jste snížily jinou dívku. Naopak. Právě vypadáte jako idiot.

4. Flirtování s vaším ex přítelem

Za žádných okolností, pouze s výslovným souhlasem vašeho přítele. Ale i to bylo v podstatě divné!

5. Uvíznutí v online seznamce

V každé online seznamce je spousta takových, kteří si s vámi velmi rádi a ochotně neustále chatují, ale nikdy vás nikam nepozvou na opravdové rande. Jsou zaseknutí v čase.

6. Velmi brzké projevy náklonnosti či doteky

Ať jsme to my nebo někdo jiný, kdo dá či dostane předčasný dotek kolem pasu uprostřed konverzace, je to naprosto špatně.

7. Vůbec se nezajímat o osobu, se kterou jsme na rande

Neptat se na žádné otázky či nekomunikovat. Sobecké a velmi neslušné.

8. Mluvení o ex

Zvláště, když vyprávíme, jak je hrozný a co všechno nám provedl. Znamená to však jenom, že jsme se přes tohle to období ještě nepřenesli. Dokud nemáte poslední, nebo kterýkoli vztah zdárně uzavřený a vaše srdce se s tím stále nesrovnalo, není dobrý čas hledat nového přítele, partnera.

Textovky, e-maily, sociální sítě… Co upřednosňujete?

V dnešní době každý vlastní svůj mobilní telefon. A jednou ze základních funkcí je funkce posílání zpráv. Taky užíváme hojně e-mail a sociální síť, usnadní komunikaci a jsou zdarma.

Proč lidé posílají zprávy?

  • Autor obrázku: Milica Sekulic

    Potřebují rychle něco domluvit nebo zjistit nějakou informaci.

  • Telefonický rozhovor se jim zdá buďto zbytečně časově náročný či drahý. (Protože mnohdy SMS zpráva vyjde levněji než minuta hovoru.)
  • Chce někomu popřát k narozeninám, svátkům anebo národním svátkům, jako jsou Vánoce, Velikonoce a podobně.
  • Zejména když tito lidé se často nestřetávají, aby jim mohli blahopřát osobně ať už to je z důvodu časového či velké vzdálenosti. A je vždy pěkné, když si na vás někdo vzpomene a každopádně to jen potěší.

Jen tak chceme napsat svému miláčkovi

Když svou polovičku zrovna nemáme vedle sebe, tak se nám dostává ten pocit stesku. Máme chuť mu jen tak napsat, že se nám stýská nebo jak je pro nás důležitá/ý a podobně. Je to takové krásně milé a toho druhého to určitě potěší. Ale také může nastat situace, kdy si jeden druhého kontroluje a vypisuje SMS zprávy.

Kdy je SMS zpráva od miláčka příjemná a kdy nám leze krkem?

Pokud nám přijde jedna či dvě SMS zprávy za den a to jen sem tam (ne každý den v týdnu) tak je to krásné a potěší to. Ale pokud je naše drahá polovička tolik žárlivá, že vypisuje každou minutu, aby si zkontrolovala, co ten druhý právě provádí a jestli ho náhodou nepodvádí, pak v takové situaci můžou být ty SMS zprávy vlezlé až protivné. Samozřejmě jsou páry, které si vypisují několik SMS zpráv denně a jsou spokojeni. No, když si člověk na to zvykne a nevadí mu to, tak proč ne, že?

Kolik jsme schopni utratit za SMS zprávy?

V dnešní době, kdy všichni mají peníze „až na prvním místě“ se mnoho lidí rozhodne raději napsat email nebo zprávu na sociální síti, místo toho, aby spotřebovávali svůj kredit. Anebo dají přednost internetovým portálům, které nabízejí posílání SMS zpráv zdarma. Samozřejmě nemůžeme stále sedět u počítače a tak někdy nám nezbývá nic jiného než poslat klasickou zprávu. Ale samozřejmě jsou zde lidé, kteří stále raději používají svůj mobilní telefon, ale to hlavně firmy a jinak i normální osoby, ale ty si většinou zřizují nějaký výhodnější tarif či balíček.